Прокуратура Відня оскаржила відмову в екстрадиції Фірташа

Питання екстрадиції українського мільярдера Дмитра Фірташа до США розгляне суд вищої інстанції. Прокуратура Відня вважає безпідставною відмову видавати олігарха, яку ухвалив суд навесні.

Прокуратура Відня подала апеляційну скаргу щодо відмови в екстрадиції Дмитра Фірташа до США, повідомили DW у прокуратурі в середу, 28 жовтня. Як зазначили у прокуратурі, скаргу було подано у п’ятницю, 23 жовтня. Скаргу розглядатиме Вищий земельний суд Відня.

Таким чином питання екстрадиції Дмитра Фірташа вирішиться у суді другої інстанції. У першій інстанції він навесні здобув перемогу: адвокати домоглися відмови у видачі олігарха до Сполучених Штатів, де Фірташа звинувачують у корупції.

Апеляцію було подано майже шістьма місяцями пізніше, адже сторони лише у середині жовтня офіційно отримали від суду всі документи. Очікується, що друга інстанція розгляне скаргу наступного року.

Дмитро Фірташ не зобов’язаний чекати на судове засідання у Відні. Ще навесні йому повернули його закордонний паспорт. Маючи оригінал рішення суду про відмову в екстрадиції до США, він може повернутися в Україну. Однак його речник відмовився повідомити DW, коли Фірташ повернеться на батьківщину.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!