"ОПОРА" спростосує інформацію про визнання виборів у Лисичанську недійсними

В «ОПОРІ» заявляють, що повідомлення про визнання недійсними виборів у Лисичанську неправдиве. За даними спостерігачів, перемогу на виборах мера здобуває кандидат від «Опозиційного блоку».

Громадянська мережа «ОПОРА» спростовує поширену раніше у окремих ЗМІ інформацію про те, що міська виборча комісія Лисичанська визнала місцеві вибори такими, що не відбулися. Про це сказано в повідомленні «ОПОРИ» в соціальній мережі Facebook у понеділок, 26 жовтня, з посиланням на спостерігача мережі в Лисичанську Тетяну Плясунову.

«Питання щодо визнання виборів недійсними навіть не розглядалося членами виборчої комісії вночі. Згідно з попередніми результатами, вибори на всіх виборчих дільницях будуть визнані дійсними»,— сказала вона.

Крім того, «ОПОРА» посилається на голову Лисичанської місцевої виборчої комісії. «Наталія Кравченко, голова Лисичанської місцевої виборчої комісії, повідомила, що жодних причин визнавати вибори недійсними у комісії не було. Жодних пропозицій з боку членів комісії щодо визнання виборів недійсними під час засідання теж не було»,— говориться у повідомленні «ОПОРИ».

Відповідно до попередніх результатів, перемогу в першому турі в Лисичанську здобуде кандидат на посаду міського голови від партії «Опозиційний блок» Сергій Шилін, який на даний момент набирає 52 відсотки голосів. Про це повідомила Кравченко.

Напередодні керівник юридичного департаменту штабу "Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Алексєєв заявив, що міська виборча комісія Лисичанська визнала вибори в міську раду такими, що не відбулися.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!