Реклама у Києві не принесла електоральних результатів на виборах — експерт

Активна рекламна кампанія, яка була використана кандидатами і партіями на місцевих виборах у Києві, не принесла бажаних електоральних результатів. Про це в коментарі «Радіо Свобода» заявив співробітник аналітичного центру CEDOS Ігор Тищенко.

“На цих виборах було перебільшення реклами — зовнішньої, телевізійної, інтернет-реклами. Її було забагато і окремі сили відверто зловживали. Дуже показовий приклад Києва. Кампанія Сергія Думчева і „Руху за реформи“, яка йшла півроку і йшла дуже масовано, і сьогодні знов увесь Київ висів у цих білбордах, вона не принесла електоральних результатів”, — сказав І.Тищенко.

На його думку, учасника передвиборчої кампанії треба було витрачати гроші, не стільки на рекламу, скільки на безпосередні контакти з виборцями.

“Партії б мали працювати зі своєю цільовою аудиторією. І якась цільова аудиторія на білборди ведеться, а якась — ні”, — додав Тищенко.

Громадські спостерігачі і КВУ від “дня тиші” і до самого дня голосування, 25 жовтня, повідомляли про факти прихованої агітації окремими політичними силами. Днями в КВУ заявили, що на передвиборчу кампанію за два місяці в Україні партії витратили 2 мільярди гривень.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!