У Лисичанську вибори визнані такими, заявив нардеп

Вибори до міськради Лисичанська Луганської області визнані такими.

Про це заявив нардеп, керівник юридичного департаменту штабу партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Алексєєв, повідомляє 112.ua.

«Нещодавно пройшло засідання місцевої виборчої комісії, і вона ухвалила рішення визнати вибори такими, що не відбулися. 10-12 партій були записані неправильно»,— сказав він.

За його словами, вибори в Лисичанську, ймовірно, пройдуть 15 листопада – в день проведення другого туру виборів мерів.

У неділю 25 жовтня в Україні завершилося голосування на місцевих виборах. Виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватове, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялося, в Маріуполі вранці відкрилися виборчі дільниці, але міська виборча комісія не отримала бюлетені з друкарні і відповідно не передала їх дільничним виборчим комісіям.

Маріупольський виборчком відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети «Приазовський робочий». Таке рішення було ухвалено через знайдені розірвані бюлетені, а також помилки в них.

Таким чином, чергові місцеві вибори в Маріуполі скасовані.

Президент Петро Порошенко збирається звернутися до Верховної Ради і ЦВК щодо внесення змін до законодавства, щоб вибори в Маріуполі, які сьогодні там не змогли початися, все ж відбулися найближчим часом.

У Красноармійську сьогодні виборчі дільниці не відкрилися. Територіальна виборча комісія ухвалила рішення, що місцеві вибори в Красноармійську не відбудуться у звʼязку з неможливістю використовувати бюлетені, які виготовлені на ФОП Городецька.

Красноармійська міська виборча комісія вирішила не передавати бюлетені на виборчі дільниці і визнати їх такими, з використанням яких не може проводитися як голосування на виборах депутатів Красноармійської міської ради, так і міського голови.

Напередодні Донецький окружний адміністративний суд вирішив скасувати постанову Красноармійської міської виборчої комісії про друк бюлетенів у фізичної-особи підприємця. Суд обґрунтував своє рішення тим, що фізична особа-підприємець і підприємство це дві різні юридичні форми.

Однак ЦВК за 3 години до закінчення голосування зобовʼязала ТВК Красноармійська почати розвозити бюлетені по виборчих дільницях, щоб провести вибори.

Окрім того, міська виборча комісія Сватового Луганської області на засіданні ухвалила рішення визнати вибори такими, що не відбулися. Про це повідомив глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. За його словами, це сталося через те, що кілька партій не подали своїх кандидатів для участі у виборах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!