Ужгородські екзит-поли розійшлися у визначенні переможця на виборах мера

Дані двох екзит-полів з виборів міського голови Ужгорода (Закарпатська обл.) кардинально відрізняються: Карпатський центр полінгових досліджень показав лідерство Богдана Андріїву, а Закарпатський інститут політичних досліджень — Михайла Качура.

Так, згідно інфографіці, що приводиться на сайті «Мукачево.нет», екзит-пол Карпатського центру полінгових досліджень свідчить, що за Андріїва проголосували 20,4%, на другому місці Сергій Ратушняк — 15% виборців віддали за нього свої голоси, зазначає «Інтерфакс-Україна».

Разом з тим, за даними Закарпатського інституту політичних досліджень, лідером уподобань жителів Ужгорода став Михайло Качур (21,8%), Андріїв знаходиться на другому місці з 12,9% голосів.

У неділю 25 жовтня в Україні завершилося голосування на місцевих виборах. Виборчі комісії приступили до підрахунку голосів. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватове, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!