У ЦВК пояснили, чому на сайті не працює розділ щодо місцевих виборів

Розділ сайту Центральної виборчої комісії про місцеві вибори не працює у повноцінному режимі через технічні причини. Про це у коментарі УНН повідомив прес-серетар ЦВК Костянтин Хівренко.

«Дійсно, був такий момент (щодо проблем функціонування сайту ЦВК – ред.). Задля зручності користувачів відповідний підрозділ ЦВК (розділ „Про місцеві вибори“ — ред.) перезаливався технічними службами на більшу кількість „дзеркал“, а також на більшу кількість серверів»,— пояснив К.Хівренко.

За його словами, сайт ЦВК були перенесені на більшу кількість серверів для того, щоб надати можливість більшій кількості інтернет-користувачів одночасно заходити на сайт ЦВК.

«Це абсолютно технічні причини. Розділи сайту ЦВК почнуть працювати у повноцінному режимі через півгодини. Для того, щоб розділи сайту ЦВК почали працювати, потрібно оновити сторінку, тобто перезавантажити її»,— додав він.

Як раніше повідомлялось, на сайті ЦВК не працює розділ з даними про кандидатів на місцевих виборах. Так, немає доступу до розділу "Інформаційно-аналітичної системи «Місцеві вибори 2015», у якому відображено іноформацію про кандидатів на виборах, що проходять 25 жовтня.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні тривають вибори до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!