За день до Словенії прибули близько п"яти тисяч біженців

Упродовж понеділка, 19 жовтня, до Словенії з Хорватії прибули близько 5 тисяч біженців, повідомив статс-секретар міністерства внутрішніх справ Словенії Бостьян Сефич. За словами представника відомства, до кінця дня ще має прибути потяг з 1,2 тисячі біженців.

До кінця дня до Словенії з Хорватії ще має прибути потяг з понад тисячею біженців. Влада в Любляні закидає Загребу брак зусиль у спробах стримати потік мігрантів до сусідньої держави.

«Це означатиме, що сьогодні ми матимемо понад 6 тисяч біженців»,— цитує агентство Reuters слова Сефича, сказані під час прес-конференції у Любляні.

Сефич також закинув Загребу брак зусиль для подолання міграційної кризи. «Хорватія ігнорує наші прохання та наші плани»,— додав представник МВС Словенії. За його даними, Німеччина стала приймати менше шукачів притулку, а Австрія, своєю чергою, попрохала Словенію зменшити міграційний потік.

Як повідомлялося, Словенія закрила пункти перетину хорватсько-словенського кордону, внаслідок чого понад півтори тисячі біженців не змогли потрапити з Хорватії до Словенії.

Уряд у Любляні оголосив про обмеження кількості біженців, які можуть перетнути кордон, до 2500 осіб на добу. Така кількість, на переконання словенських урядовців, зможе потім перетинати кордон із Австрією.

Поділитись

ЄС повертатиме біженців додому з кордонів

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GpbU

ЄС повертатиме біженців додому з кордонів

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!