Словенська поліція зупинила понад півтори тисячі біженців

Понад півтори тисячі біженців у понеділок, 19 жовтня, перебувають на словенсько-хорватському кордоні після того, як Словенія закрила пункти перетину кордону.

Понад півтори тисячі біженців застрягли на словенсько-хорватському кордоні, оскільки не можуть потрапити до Словенії. Їх зупиняє місцева поліція.

Як повідомив речник місцевої поліції агенції AFP, у ніч на 19 жовтня потяг з 1800 біженцями приїхав до словенського пункту перетину кордону Средище-об-Драві, однак поліція заборонила їм перетин кордону. З огляду на це, біженці під дощем намагались перетнути кордон пішки, однак і цьому завадили словенські поліцейські. Поліція дозволила перетнути кордон лише 150 найбільш постраждалим мігрантам, а решту зупинила. Вранці 19 жовтня ще 350 біженцям дозволили потрапити до Словенії, додає AFP.

Уряд у Любляні оголосив про обмеження кількості біженців, які можуть перетнути кордон, до 2500 осіб на добу, зазначає Reuters. Така кількість, на переконання урядовців, може за тим перетинати кордон із Австрією. Водночас уряд у Відні заявляє, що готовий приймати лише 1500 біженців на добу.

За інформацією словенської поліції, 18 жовтня в країну вʼїхали 2100 біженців. Після того, як Угорщина перекрила дротом кордон із Хорватією, біженці намагаються потрапити до Австрії через Словенію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!