У Чорногорії опозиція висунула ультиматум прем"єру

У столиці Чорногорії Подгориці не припиняються зіткнення поліції та демонстрантів. Тисячі людей, які виступають за відставку премʼєр-міністра Міло Джукановіча та очолюваного ним лівого уряду, у неділю, 18 жовтня, знову були на вулицях. Як повідомляє Reuters, поліція оточила усі державні будівлі, зокрема, парламент та будівлю уряду. Невелика група людей у масках, які були серед демонстрантів, закидали правоохоронців камінням та пляшками із запалювальною сумішшю. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ.

Лідери опозиції вимагають від глави уряду Чорногорії до 24 жовтня залишити свою посаду та передати владу перехідному уряду. В іншому випадку країну очікують масові протести.

Під час маніфестації опозиція висунула ультиматум премʼєр-міністру, пригрозивши масовими протестами. «Якщо до суботи не буде створений перехідний уряд і Джуканович не піде, люди з усієї Чорногорії прийдуть в Подгорицю»,— заявив один з лідерів опозиційного «Демократичного фронту» Андрія Мандич.

Також демонстранти вимагають проведення дострокових парламентських виборів. У звичайному режимі вибори у Чорногорії мають відбутись навесні 2016 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!