Поліція Кельна заявляє про "ксенофобські" мотиви нападу на політика

У поліції Кельна стверджують, що затриманий зізнався у «ксенофобських мотивах» нападу на Генріетте Рекер. Після операції її стан оцінюють як стабільний.

Імовірним мотивом нападу на кандидатку на посаду обер-бургомістра Кельна Генріетте Рекер у суботу, 17 жовтня, в поліції міста вважають «ксенофобські» погляди нападника, заявив на прес-конференції начальник управління кримінальної поліції Кельна Норберт Ваґнер.

За його словами, нападник сам сказав про це співробітнику поліції. Як повідомили в поліції, нападником виявився 44-річний житель Кельна, який упродовж тривалого часу був безробітним. Він, вочевидь, діяв сам, раніше в поле зору поліції затриманий не потрапляв. Генріетте Рекер відповідала в Кельні за розміщення біженців, чим і могла бути викликана неприязнь нападника.

За інформацією агентства dpa, Рекер вже прооперували і зараз її стан оцінюється як стабільний. "На даний момент вона стабільна, але загроза ще не минула ",— сказав комісар поліції Кельна Вольфґанґ Альберс.

Як повідомлялось, у суботу вранці, 17 жовтня, безпартійна Генріетте Рекер, яка балотується на посаду міського голови Кельна, стала жертвою нападу — їй завдали тяжких ножових поранень. Разом з Рекер від нападника постраждали ще кілька осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!