Геращенко збирає "компромат" на потенційних місцевих прокурорів та їх заступників

Нардеп, радник глави МВС Антон Геращенко просить надсилати йому «інформацію про кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників». Про це йдеться у зверненні нардепа з приводу відбору кандидатів на посади місцевих прокурорів, їх перших заступників та заступників.

«З метою сприяння формуванню європейської правової держави в Україні, прошу надати мені, як народному депутату, інформацію про кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників»,— зазначив Геращенко.

«Отримана інформація буде передана моїм колегам, які були обрані членами Конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників, з метою недопущення проходу нечесних кандидатів»,— зазначив Геращенко.

Він зазначив, що зазначена інформація може бути у вигляді копій процесуальних документів, «які, на вашу думку, необґрунтовані або складені з грубим порушенням вимог чинного законодавства — зокрема, постанов про закриття кримінальних проваджень і клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою; копій документів, що свідчать про факти використання прокурором наданих йому повноважень не на реалізацію своїх функцій і захист закону, а в особистих інтересах або інтересах третіх осіб явні факти порушення вимог чинного законодавства кандидатами на посади місцевих прокурорів, відомості про невідповідність доходів кандидатів на посади місцевих прокурорів або членів сімей їх витратам та інші, відомі вам факти протиправної діяльності того чи іншого кандидата».

Геращенко нагадав, що за законом, всі місцеві прокурори повинні бути призначені 15 грудня 2015 року, а інформація про кандидатів на посади місцевих прокурорів розміщена на сайті ГПУ.

Нагадаємо, 5 вересня в Україні стартував конкурсний відбір на посади керівників місцевих прокуратур та їх заступників.

7 жовтня більше 800 кандидатів на посади прокурорів у місцевих прокуратурах пройшли тестування в Харківському регіональному центрі з організації та проведення конкурсного відбору претендентів.

За словами Шокіна, перший етап конкурсу на знання законодавства успішно пройшли 77% учасників.

26 вересня в Україні стартує другий етап конкурсу на посади керівників місцевих прокуратур та їх заступників.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!