ФІФА обіцяє перевірити звинувачення щодо купівлі ЧС-2006

У Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) у пʼятницю, 16 жовтня, пообіцяли провести розслідування щодо звинувачень у підкупі членів виконкому ФІФА при визначенні країни-господарки Чемпіонату світу (ЧС) з футболу 2006 року. «Це дуже серйозні звинувачення»,— цитує агентство dpa заяву ФІФА. В організації додали, що ці звинувачення будуть перевірені в ході незалежного внутрішнього розслідування.

У ФІФА назвали «серйозними» звинувачення щодо підкупу членів виконкому та пообіцяли провести розслідування. Тим часом Німецький футбольний союз вважає твердження видання Der Spiegel «голослівними».

Тим часом Німецький футбольний союз (DFB) оприлюднив заяву, в якій назвав твердження видання Der Spiegel про наявність «чорної каси» у звʼязку з заявкою Німеччини на право бути господаркою ЧС-2006 «голослівними». Як стверджує DFB, висновки авторів розслідування про підкуп членів виконкому не підтверджені жодними фактами. У DFB також пригрозили вжити правових кроків щодо видання.

Нагадаємо, у розслідуванні німецького тижневика Der Spiegel, який вийде друком у суботу, 17 жовтня, йдеться, що «право на проведення Чемпіонату світу з футболу в Німеччині 2006 року було, імовірно, куплене» за допомогою тіньового фонду розміром 10,3 мільйона швейцарських франків, який створив заявочний комітет.

Поділитись

Як скандал довкола ФІФА вдарив по Європі

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1FhnT

Як скандал довкола ФІФА вдарив по Європі

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!