Майданівці під Радою вимагають перевиборів за новими правилами

Громадські організації та спільноти Майдану під стінами Верховної Ради вимагають перевиборів до парламенту.

Активісти тримають плакати: «Новій країні — нова Рада», «Геть з Ради, колоради», «Зроби діло — йди на перевибори», «Депутати — на перевибори за новими правилами», передає кореспондент Укрінформу.

«Мета нашої акції — щоб депутати прийняли рішення про перевибори до парламенту, також щоб змінили виборче законодавство. Ми вимагаємо перевиборів до Верховної Ради, але не простих перевиборів, які вже в нас були після першого Майдану у 2004 році, а за зміненими правилами. Щоб були відкриті регіональні списки, щоб було прозоре фінансування виборчих кампаній, щоби було також знижено відсотковий барʼєр, і щоб було політичне в державі рішення, що використання адмінресурсу, будь-який підкуп виборців жорстоко каратиметься, бо це — порушення виборчих прав»,— сказав один з організаторів акції — представник ініціативи «Перевибори» Андрій Андрушків.

За його словами, активісти зібралися тут за рішенням віча. «На минулому вічі було прийнято рішення про те, що всі спільноти Майдану, численні громадські організації зараз приєднуються до ідеї змусити політиків організувати перевибори до парламенту. Це ж і вимога всього суспільства України»,— сказав Андрушків.

Біля входу до будівлі Верховної Ради стоїть кордон міліції — для уникнення провокацій.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!