ЗМІ: Розвідка Німеччини шпигувала за установами США та ЄС

До 2013 року німецька розвідка стежила за посольствами країн ЄС, а також інституціями інших дружніх держав. Цілями спецслужби були, зокрема, французькі та американські обʼєкти.

Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) до 2013 року шпигувала за посольствами й інституціями країн ЄС, а також інших дружніх держав. Про це у середу, 14 жовтня, повідомили інтернет-видання Spiegel Online та радіостанція Inforadio RBB з посиланням на анонімні джерела. Згідно з даними цих ЗМІ, цілями німецьких розвідників були, серед інших, французькі та американські обʼєкти.

Про новий шпигунський скандал німецький уряд вже ввечері середи поінформував контрольну комісію Бундестагу. Депутати планують терміново зібрати та відправити до штаб-квартири BND у Пуллаху відповідну робочу групу. Вона має ознайомитися з переліком завдань, якими займалася BND, та опитати співробітників розвідки.

Як повідомляє Spiegel Online, одне з головних питань, на яке бажають отримати відповідь депутати: хто знав про проведення цих незаконних операцій і хто віддавав наказ на їхнє здійснення.

Як відомо, Федеральна розвідувальна служба Німеччини не лише допомагала американській спецслужбі Агентству національної безпеки (АНБ) шпигувати за європейськими концернами, міністерствами та відомствами, а й сама використовувала перехоплені дані для власних цілей.

Поділитись

Економічне шпигунство: американці завдяки німецькій розвідці знають більше, ніж треба?

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1FRsn

Економічне шпигунство: американці завдяки німецькій розвідці знають більше, ніж треба?

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!