Frontex: Від початку року до ЄС прибули 710 тисяч біженців

Упродовж перших девʼяти місяців поточного року кордони Євросоюзу перетнули понад 710 тисяч біженців, що на 430 тисяч осіб більше, ніж за весь 2014 рік. Таку заяву зробило Агентство з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex у вівторок, 13 жовтня, повідомляє агенція AFP. Лише у серпні до ЄС прибуло 190 тисяч біженців, а у вересні — 170 тисяч. Найбільше мігрантів, як зазначається, прибуло до грецьких островів в Егейському морі.

За даними Агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС, за девʼять місяців кордони Євросоюзу перетнули 710 тисяч біженців. У Frontex, однак, уточнюють, що одних і тих же мігрантів могли порахувати кількаразово.

Утім, пізніше у Frontex уточнили, що «одна й та ж сама людина могла кілька разів намагатися перетнути кордон». Це означає, що «значна кількість осіб, які були підраховані під час їхнього прибуття до Греції, під час другого свого вʼїзду до ЄС в Угорщину чи Хорватію були пораховані повторно».

Виконавчий директор Frontex Фабріс Леггері перед самітом ЄС у Брюсселі, запланованим на 15-16 жовтня, закликав європейських лідерів посилити берегову охорону, щоб зовнішні кордони ЄС могли краще контролюватися з огляду на наплив біженців. «Потрібна термінова підтримка передусім для Греції та Італії»,— наголосив він і додав, що лише таким чином всі прибулі зможуть бути зареєстровані та ідентифіковані.

Між тим канцлерка Німеччини Анґела Меркель заявила, що вирішення кризи біженців повинно бути здійснене не лише в межах Євросоюзу. Для зменшення кількості біженців вирішальними є дії поза межами ЄС, заявила вона у вівторок на засіданні обʼєднаної парламентської фракції ХДС/ХСС, повідомляє dpa з посиланням на учасників засідання. Німецька канцлерка планує, зокрема, обговорити питання біженців наступної неділі під час свого візиту до Туреччини, оскільки значна частина мігрантів перед тим, як потрапити до Європи, перебуває саме в цій країні.

Поділитись

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GlvR

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!