Аксьонов погрожує покаранням за прорив кордону в Армянську

Самопроголошений глава уряду Криму Сергій Аксьонов заявив, що кримські татари, які пішли зустрічати Джемілєва і прорвали кордон, скоїли злочин, за який відповідатимуть його організатори.

Про це повідомляє прес-служба Радміну Криму, передає кореспондент Укрінформу.

«Силові структури працюють відповідно до законів Російської Федерації і Республіки Крим. А прорив кордону, здійснений кримськими татарами, - це злочин, за який відповідатимуть його організатори», - повідомив Аксьонов.

За його словами, «Джемілєв цілеспрямовано намагається внести хаос і штовхає окремих представників кримських татар на злочин».

Аксьонов запевнив, що цим фактам правоохоронними органами буде дана «жорстка правова оцінка».

Як повідомляв Укрінформ, влада Росії не пустила в Крим ні з Москви, ні з материкової частини України лідера кримських татар Мустафу Джемілєва. Близько 5 тисяч його співвітчизників узяли участь у мирній акції із зустрічі Джемілєва в Криму і прорвали кордон в Армянську. Проте, в'їзду до Криму Мустафи Джемілєва перешкоджали до тисячі військових і численні БТРи і Урали. З метою запобігання конфлікту Меджліс ухвалив рішення про повернення Джемілєва в Київ, а учасників акції - в Крим.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!