ФІФА відсторонила від роботи ще одного колишнього топ-функціонера

Комітет з етики Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) в понеділок, 12 жовтня, відсторонив очільника Тайської футбольної федерації Вораві Макуді від виконання будь-якої діяльності у футбольній сфері як на національному, так і на міжнародному рівні. До травня 2015 року він був членом виконавчого комітету ФІФА, повідомляє інформагенція dpa.

Очільника тайської федерації футболу Вораві Макуді відсторонено на 90 днів за порушення порушенні кодексу етики ФІФА. Раніше екс-топ-функціонера ФІФА неодноразово звинувачували в корупції.

Колишнього функціонера міжнародної футбольної асоціації звинувачують у порушенні кодексу етики ФІФА. Точну ж причину комітет з етики не може розголошувати до винесення остаточного вироку. Слідча комісія ФІФА зараз проводить подальше розслідування щодо Макуді.

Наприкінці липня суд Бангкока умовно засудив екс-функціонера ФІФА на рік і чотири місяці за підробку документів, однак він хотів подати апеляцію. Як зазначається, Макуді неодноразово звинувачували в корупції і незаконному привласненні коштів, але він це завжди заперечував.

Комісія з етики ФІФА 8 жовтня уже усунула президента федерації Йозефа Блаттера та президента УЄФА Мішеля Платіні від діяльності в сфері футболу на 90 днів. Також комісія з етики відсторонила на шість років колишнього президента Федерації футболу Південної Кореї Чон Мон Джуна, який мав намір балотуватися по посаду президента ФІФА в лютому 2016 року. На 90 днів відсторонили від футболу і генсека ФІФА Жерома Вальке, якого раніше ФІФА усунула від виконання обовʼязків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!