ЗМІ: Берлін і Брюссель обговорюють запровадження "податку солідарності" з біженцями

Ініціатором ідеї називають німецького міністра фінансів Вольфґанґа Шойбле, пише газета Süddeutsche Zeitung. Подолання кризи біженців міністр назвав «найвищим пріоритетом».

У зв’язку з рекордним потоком біженців до країн Євросоюзу німецький уряд та Єврокомісія проводять неформальні переговори про запровадження європейського «податку солідарності» для забезпечення потреб біженців. Таким чином ЄС зможе фінансувати заходи для зупинки хвиль міграції, написала німецька газета Süddeutsche Zeitung у суботу, 10 жовтня.

За даними газети, «податок на солідарність» можуть запровадити, підвищивши податок на видобуток і ввезення нафти й нафтопродуктів або податок на додану вартість. Отримані таким чином гроші переказуватимуться до бюджету ЄС. Розмір «податку на солідарність» — питання поки що відкрите, вказує Süddeutsche Zeitung.

Ініціатором ідеї у Єврокомісії називають німецького міністра фінансів Вольфґанґа Шойбле. Сам Шойбле не підтвердив інформацію про переговори з Брюсселем, але й не спростував її, додає інформагенція dpa. Однак він визнав, що ЄС необхідні додаткові кошти для зміцнення зовнішніх кордонів та покращення умов життя у країнах, з яких походять біженці. Під час засідання представників Світового банку та Міжнародного валютного фонду в столиці Перу Лімі Шойбле назвав виконання цього завдання «найвищим пріоритетом».

Поділитись

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GlvR

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!