Перед притулком для біженців у Німеччині відбулися сутички з поліцією

Противники приймання Німеччиною біженців влаштували демонстрації у Дрездені та Коттбусі. У поліцейських, які прибули на місце події у столиці Саксонії, жбурляли каміння, пляшки та петарди.

Близько 60 противників приймання біженців зібралися перед притулком для мігрантів у Дрездені увечері в п’ятницю, 9 жовтня. За даними поліції, частина мітингувальників перебувала у стані алкогольного спʼяніння. Коли поліцейські наблизилися до натовпу, учасники акції почали жбурляти в них каміння, пляшки та петарди, передає інформагенція dpa. Інформації про поранених немає. Як повідомив речник поліції, противники прийому біженців не вперше збиралися перед притулком.

Того ж дня у Коттбусі поліція затримала несанкціоновану демонстрацію противників міграції. Близько 400 учасників намагалися наблизитися до притулку, де в той час тривало вітальне свято для біженців. Учасники акції ігнорували заклики поліцейських розійтися, тому правоохоронці були змушені затримати процесію. За кілька хвилин демонстранти розійшлися. Поліція розпочала розслідування за порушення закону про порядок проведення зборів.

За даними федерального міністерства внутрішніх справ, цього року в Німеччині зафіксували 493 напади на притулки для біженців.

Поділитись

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1GlvR

Операція адаптація: як біженці приживаються у Німеччині

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!