ЗМІ: Штайнмаєр і Ґабрієль закликають обмежити імміграцію до Німеччини

Лідери Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) — віце-канцлер Зіґмар Ґабріель та глава МЗС Франк-Вальтер Штайнмаєр — застерігають від необмеженої імміграції до Німеччини.

Віце-канцлер та глава МЗС Німеччини наголошують, що їхня країна не зможе тривалий час приймати щороку понад мільйон біженців. Тому кількість мігрантів, за їхніми словами, повинна бути обмежена.

«Ми не можемо тривалий час щороку приймати й інтегрувати понад мільйон біженців»,— пишуть вони в статті для німецького тижневика Spiegel, який вийде друком 10 жовтня. Фрагмент статті оприлюднено в пʼятницю, 9 жовтня, на сайті видання. За словами політиків, «попри безпрецедентну готовність німців допомогти, ми повинні зробити все можливе, щоб кількість мігрантів, які прибувають до Німеччини, знову зменшилася».

Обидва політики закликали всерйоз сприймати стурбованість населення. «Наша політика тільки тоді матиме підтримку в довгостроковій перспективі, якщо ми не піддаватимемо готовність людей у нашій країні допомагати надмірному випробуванню»,— наголосили Штайнмаєр і Ґабріель. За їхніми словами, дискусія в країні повинна відбуватися не тільки щодо протилежних позицій: «Ми впораємося з цим» і «Човен повний», бо в іншому разі питання біженців загрожує «розірвати наше суспільство».

Нагадаємо, позиція Ґабріеля та Штайнмаєра щодо обмеження кількості мігрантів йде врозріз з позицією Анґели Меркель. Канцлерка ФРН заявила, що «основне право на притулок через політичні переслідування не можна кількісно обмежити». При цьому Меркель виступає за довгострокове вирішення проблеми з мігрантами. СДПН є партнером партії Меркель ХДС в урядовій коаліції.

Поділитись

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gexc

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!