Ґаук закликав Обаму до збільшення внеску США у подолання кризи біженців

Федеральний президент Німеччини Йоахім Ґаук під час зустрічі з президентом США Бараком Обамою у Білому домі в середу, 7 жовтня, закликав до більшого внеску Вашингтона у подолання кризи біженців.

Під час зустрічі президенти Німеччини та США обговорили питання міграційної кризи та розвʼязання конфлікту в Сирії.

Ґаук висловив побажання, щоб «велике гуманітарне випробування» бачили не лише в Європі, але і в США. Обама, своєю чергою, назвав Німеччину «прикладом для наслідування» у питанні інтеграції біженців. «Німеччина в силу своєї історії готова прийняти (біженців — Ред.), що перебувають у глибокій нужді»,— цитує Ґаука агентство dpa. Президенти погодилися, що розвʼязання конфлікту в Сирії є одним із ключових елементів до подолання кризи біженців.

Барак Обама також високо оцінив роль Німеччини у вирішенні конфліктної ситуації в Україні та налагодженні відносин з Іраном.

За словами Йоахіма Ґаука, під час зустрічі президенти зачепили також тему скандалу щодо прослуховування американською спецслужбою NSA посадовців у Німеччині. Обама заявив, що «частково розуміє» занепокоєння німецького народу, однак не сприймає інтерпретацію, що США є «головним ворогом».

Поділитись

Чи готовий Захід забути про Україну через Сирію? — DW Новини (28.09.2015)

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gewu

Чи готовий Захід забути про Україну через Сирію? — DW Новини (28.09.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!