Рада ЄС готова до підписання УА з Грузією та Молдовою

Сьогодні Рада ЄС завершила технічну підготовку до підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Грузією, а також між ЄС та Республікою Молдова. Ці договори мають на меті поглибити політичну асоціацію та економічну інтеграцію з ЄС, а також створити глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі з обома партнерами з посилнням на прес-службу представництва ЄС.

За інформацією представництва, сьогодні держави-члени ЄС ухвалили законодавчі акти, що надають повноваження ЄС підписати обидві угоди. Також Рада прийняла рішення запропонувати обом партнерам тимчасовий вступ в силу положень щодо зони вільної торгівлі і не тільки, до того, як Угоди будуть ратифіковані усіма 28 державами-членами ЄС.

На додаток, Рада ухвалила юридичні тексти висновків обох документів, які будуть передані Європейському парламенту для подальшої формальної ратифікації.

Обидві Угоди будуть підписані під час засідання Євр опейської Ради 27 червня, разом із Угодою про асоціацію між ЄС та Україною. Очікується, що технічна підготовка до підписання Угоди з Україною незабаром буде завершена.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!