ЗМІ: До кінця року в Німеччину прибуде до 1,5 мільйона біженців

Влада Німеччини припускає, що до країни прибуде значно більше біженців, ніж очікувалось раніше. Лише в період з жовтня по грудень 2015 року до Німеччини можуть вʼїхати близько 920 тисяч осіб, повідомляє в понеділок, 5 жовтня, німецьке видання Bild з посиланням на таємний урядовий документ.

Щоденно від шести до десяти тисяч людей, згідно з новими прогнозами, перетинатимуть кордон ФРН в останні місяці року, пише газета Bild із посиланням на таємний урядовий документ. Це перевищує попередні офіційні оцінки.

Згідно з прогнозом, у четвертому кварталі поточного року очікується від шести до десяти тисяч «нелегальних перетинів кордону» щоденно. Усього до кінця року «міграційний тиск» може призвести до появи в Німеччині загалом до 1,5 мільйона нових шукачів притулку. Раніше офіційні джерела оцінювали ймовірну кількість біженців від 800 тисяч до одного мільйона людей.

За оцінками авторів прогнозу, зростання числа біженців загрожує «екстремальним навантаженням на федеральні землі та громади», «колапсом забезпечення», браком житлових контейнерів та санітарного оснащення. «З урахуванням специфіки родинних структур в країнах Близького Сходу», кожен з тих, хто одержав притулок, може привести в Німеччину, в середньому, від чотирьох до восьми родичів, йдеться у документі.

Поділитись

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gexc

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!