Кличко: на Київ чекає підвищення тарифів

На Київ чекає підвищення тарифів, повідомив київський міський голова Віталій Кличко під час наради за участі керівників департаментів КМДА і голів райдержадміністрацій Києва.Водночас, за його словами, тарифи за комунальні послуги повинні бути економічно обґрунтованими, щоб кияни знали, за що платять.«Прошу департамент ЖКГ спільно з департаментом соціальної політики подати детальне обґрунтування всіх складових тарифу — щоб ціна на кожну послугу для киян була прозорою і зрозумілою.

Кияни повинні знати, за що вони платять. Тим більше, що на нас чекає підняття тарифів. Минулого тижня Національна комісія з регулювання ринків житлово-комунальних послуг підняла тарифи для близько 30 міст, а цього тижня це станеться і для Києва», — цитує сайт УДАРу Кличка.

«Ми не маємо права допустити, щоб під прикриттям слів про кризу громадяни платили за неіснуючі послуги», — додав мер Києва.

За його словами, підняття тарифів до економічно-обґрунтованого рівня є вимогою МВФ і без цього уряд не зміг би отримати кредити для стабілізації економічної ситуації в країні.

Водночас мер Києва наголосив, що столична влада не залишить соціально незахищених киян. Кличко доручив департаменту ЖКГ спільно з департаментом соціальної політики розробити дієвий механізм захисту соціально-незахищених груп населення.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!