До Німеччини прибув 110-річний біженець з Афганістану

Чоловік, якому, як стверджують, 110 років, разом з родиною прибув з Афганістану до Німеччини. У поліції розповіли, що девʼять членів родини прибули пішки з Австрії до міста Пассау 28 вересня. Загалом біженці діставалися ФРН упродовж кількох тижнів. Минулу ніч мігранти провели у центрі первинного прийому біженців у Баварії. Однак тепер сімʼю переводять у притулок у федеральній землі Гессен, повідомила в середу, 30 вересня речниця уряду Нижньої Баварії агентству epd.

Біженець, якому нібито 110 років, прибув з Афганістану до Німеччини. Подорож літнього чоловіка тривала близько місяця. Разом з родиною він здолав більше 5 тисяч кілометрів.

Чоловік, попри подолані труднощі та загальну слабкість, почував себе відносно добре, стверджують у поліції. Однак загалом його фізичний стан доволі критичний — він може пройти лише кілька метрів, опираючись на палицю, крім того, він не бачить і не чує.

Втеча з родиною

Про те, що мігрантові виповнилося 110 років, розповіла його 60-річна донька. Вона стверджує, що її батько народився 1 січня 1905 року. Документів біженці при собі не мали. «Навіть якщо чоловікові лише трохи більше, ніж 90 років — а це очевидно — то втечу можна назвати дивовижним подвигом»,— зазначив речник поліції. Чоловікові, за його словами, не знадобилася медична допомога.

Донька також розповіла, що більшу частину подорожі, яка тривала близько місяця, його довелося переносити. Разом з ним до Німеччини прибули ще двоє чоловіків, двоє жінок та четверо дітей — чотири покоління родини. Сімʼя здолала близько 5,5 тисячі кілометрів — в основному пішки. Втечу родини жінка пояснила тим, що бойовики угруповання «Талібан» вбили трьох її братів та погіршенням ситуації з безпекою на батьківщині. «Її історія звучить правдоподібно»,— стверджують у поліції. Утім, зазначають, перевірити цю інформацію неможливо.

Поділитись

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

ВідправитиFacebookTwitterGoogle+WhatsappTumblrVkontakteLivejournalМой кругMailOdnoklassniki

Постійне посилання http://dw.com/p/1Gexc

Як влаштуватися у Німеччині: історія біженця з Афганістану

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!