У Кишиневі демонстранти вимагали відставки керівництва Молдови

У столиці Республіки Молдова Кишеневі у неділю, 27 вересня, відбувся багатотисячний мітинг, який організували проросійські сили. Організаторами акції виступили ліві партії — «Наша партія» та Партія соціалістів, повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс». За твердженнями організаторів мітингу, в ньому взяли участь кілька десятків тисяч осіб. За повідомленням інформаційного агентства AP, число учасників акції становило близько 20 тисяч людей.

Учасники організованого проросійськими лівими силами мітингу висунули вимогу негайної відставки керівництва країни та проведення дострокових парламентських виборів.

Учасники акції вимагали проведення дострокових парламентських виборів, відставки президента та всенародних виборів глави держави. Серед вимог також — зміна керівництва силових структур та повернення викраденого з банківської системи мільярда євро.

Як повідомлялося, схожі вимоги висуває також проєвропейська «Громадянська платформа» («DA»), яка вже три тижні проводить безстрокову акцію протесту, розбивши на центральній площі міста наметове містечко «Гідності та справедливості».

Протести відбуваються на тлі відмови Міжнародного валютного фонду (МВФ) проводити з проєвропейським урядом країни переговори щодо нової кредитної угоди. Кишиневу гроші потрібні на виплату пенсій та зарплат. У країні з 22 вересня працює місія МВФ, зазначається у повідомленні AP.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!