На Октоберфесті поки менше відвідувачів, ніж торік

На всесвітньовідомому фестивалі пива Октоберфест у Мюнхені — поки менше гостей, ніж минулого року і ніж очікували організатори. Про це свідчать дані відвідуваності за перший тиждень фестивалю, оприлюднені у неділю, 27 вересня, організаторами заходу, повідомляє інформаційна агенція dpa. Згідно з ними, за перший тиждень Октоберфест відвідали близько трьох мільйонів гостей, що майже на 300 тисяч менше порівняно з минулим роком.

Упродовж першого тижня свято пива відвідали на 300 тисяч менше гостей, ніж роком раніше. Утім, організатори сподіваються на покращення погоди і збільшення кількості відвідувачів у другий тиждень.

Як зазначили організатори, гості з сусідніх країн прибувають дещо «стриманіше». Також зафіксоване незначне падіння обсягів продажу пива — упродовж першого тижня гості випили на два відсотки менше, ніж за аналогічний час торік.

Головною причиною зменшення кількості відвідувачів організатори називають не досить сприятливу погоду і сподіваються на потепління упродовж наступних днів. Крім того, як очікує шеф фестивалю Йозеф Шмід, потік гостей збільшиться з 1 жовтня, коли багатьом потенційним відвідувачам «перекажуть зарплатню» і вони знову прийдуть на Октоберфест.

Цього року літровий кухоль пива коштує понад 10 євро — найвища ціна за всю історію фестивалю. Якщо минулого року в наметах броварень не було вільних місць і вони зачинялися надвечір з причини переповнення, то зараз знайти вільне місце все ж можна — а черг на вхід до наметів не так вже й багато, зазначається в повідомленні dpa.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!