Десятки тисяч афганців прямують в Європу, переважно в Німеччину

Джерела в безпекових колах Німеччини прогнозують збільшення потоку біженців з Афганістану. За їхніми оцінками, близько 100 тисяч осіб залишають країну щомісяця, пише газета Welt am Sonntag у неділю, 27 вересня.

Експерти очікують, що кількість біженців з Афганістану в Європі та, зокрема, у Німеччині зростатиме. Щомісяця близько 100 тисяч афганців залишають свої домівки.

Як розповів виданню глава афганської місії Міжнародної організації з міграції (МОМ) Річард Данціґер, цього року вже близько 70 тисяч афганців прибули до Європи. На даний момент більшість трудових мігрантів з Афганістану осідає в Ірані, Пакистані та Обʼєднаних Арабських Еміратах, але десятки тисяч прямують в Європу, переважно в Німеччину, пише Welt am Sonntag.

Нагадаємо, понад третина усіх поданих біженцями в Європейському Союзі клопотань про отримання притулку за другий квартал 2015 року зафіксована в Німеччині. Так, близько 80 900 заяв про отримання притулку за звітний період були подані саме цій країні (що становить 38 відсотків від усієї їх кількості — 213 200). При цьому пʼяту частину тих, хто клопоче про статус біженця в ЄС, становлять сирійці — 21 відсоток, на другому місці афганці з показником у 13 відсотків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!