Транспортне відомство ФРН вимагає від VW план-графік усунення порушень

Автотранспортне відомство Німеччини вимагає від Volkswagen надати план-графік усунення виявлених у автовиробника порушень. Водночас уряд ФРН має намір відкласти введення нових тестів на рівень вихлопів до 2021 року.

Федеральне автотранспортне відомство Німеччини вимагає від автоконцерну Volkswagen (VW) розробити та надати план-графік усунення виявлених порушень, повідомляє видання Bild am Sonntag у неділю, 27 вересня.

Як зазначає газета, у розпорядженні якої є лист відомства до автовиробника, регулятор поінформував та зобовʼязав юридичний відділ VW надати «графік обовʼязкових заходів» до 7 жовтня. Від концерну очікується відповідь на питання, коли автомобілі компанії без маніпуляцій відповідатимуть вимогам щодо рівня вихлопних газів.

Водночас, незважаючи на скандал навколо Volkswagen, німецький уряд хоче відкласти введення нових, більш реалістичних тестів рівня вихлопів, повідомляє у неділю газета Welt am Sonntag. Згідно з документом, який має в своєму розпорядженні видання, Німеччина має намір ввести нові тести не раніше 2021 року, а не в 2017, як це було запропоновано раніше Єврокомісією.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!