Яценюк: Судова система потребує повної зміни, а не «косметичного ремонту»

Реформа судової системи має полягати не в косметичному ремонті, а в повній зміні суддівського корпусу на принципах формування нової української поліції.

Про це заявив Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк під час церемонії складання присяги новими патрульними поліцейськими у Харкові, повідомляє кореспондент Укрніформу.

«Реформа судової системи має полягати не в косметичному ремонті і переатестації тих, які десятками років брали і далі беруть хабарі в системі, а в повній зміні всього суддівського корпусу країни за тим самим принципом, за яким була сформована нова українська поліція»,— сказав глава уряду.

На його переконання, цей принцип слід також поширити не лише на інші силові відомства, а й на структури, від яких залежить бізнесовий клімат у країні.

«Зміни в Службі безпеки, Генеральній прокуратурі, формування нового Національного антикорупційного бюро — за тим самим принципом, за яким була сформована нова поліція. Нова митниця, нова податкова служба, скасування податкової міліції і створення Державної служби фінансових розслідувань — також за тим самим принципом, за яким створена і функціонує нова українська поліція»,— наголосив Премʼєр-міністр.

У цьому контексті він зауважив, що саме тому ми не маємо права зупинятися на першому етапі нашої реформи.

«Ми йдемо далі, як би не було складно»,— підкреслив Яценюк.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!