"Шустер Live" знову не вийде в ефір 1+1

У пʼятницю, 25 вересня, програма «Шустер Live» не вийде в ефір каналу 1+1. Про це повідомляється на сайті телеканалу, власником якого є мільярдер Ігор Коломойський.

Ввечері у пʼятницю політичне ток-шоу «Шустер Live» знову не вийде в ефірі телеканалу 1+1.

Рішення про скасування політичного ток-шоу менеджмент телеканалу пояснює тим, що між студією та каналом не вирішені деякі правові питання. «Такі зміни в програмній сітці зумовлені тим, що між каналом і студією залишилася низка неузгоджених юридичних моментів, для вирішення яких потрібен деякий час»,— наголошуєтьсія у повідомленні. Крім того, 1+1 зазначає, що між телеканалом і студією підписано довгострокову угоду, яка передбачає авансування низки програм. «Канал виконав свої зобовʼязання і сплатив у повному обсязі всі потрібні платежі»,— повідомляє 1+1.

На сайті «Шустер Live» зазначається, що програма вийде в ефір на телеканалі 3S.tv і анонсується тема ток-шоу на 25 вересня «Блокада Криму: народна дипломатія? Журналісти non grata: європейський вибір?»

Нагадаємо, що минулої пʼятниці 1+1 припинив трансляцію телепередачі «Шустер Live». Тоді канал повʼязав скасування ефіру з «напруженістю ситуації в суспільстві» та неготовністю каналу «накаляти її ще більше».

«За дві хвилини до ефіру нас зняли з ефіру. Я думаю, що це домовленість власника 1+1 з адміністрацією президента. Я не знаю, на яких умовах, тим більше, я не знаю, чому»,— пояснив тоді ситуацію журналіст та ведучий ток-шоу Савік Шустер на початку передачі, яку 18 вересня транслював телеканал «112 Україна».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!