Наглядова рада Volkswagen визначилась з наступним головою правління концерну

Наглядова рада автоконцерну VW збереться в пʼятницю, 25 вересня, для призначення нового глави правління концерну. Як повідомляє Reuters, найбільш ймовірною кандидатурою для обрання на посаду голови правління Volkswagen AG є нинішній голова правління Porsche Маттіас Мюллер.

Новим очільником німецького автогіганта має стати керівник Porsche Маттіас Мюллер. Екс-шеф VW Мартін Вінтеркорн залишатиметься ключовою фігурою в Volkswagen, повідомляють ЗМІ.

За інформацією джерела Reuters у VW, наглядова рада має необхідну кількість голосів для призначення 62-річного Мюллера на цю посаду.

Нагадаємо, що екс-очільник VW Мартін Вінтеркорн пішов у відставку через скандал із маніпуляціями вимірювання рівня небезпечних викидів у автівках VW. Новому очільнику концерну доведеться мати справу з наслідками скандалу, який стосується майже 11 мільйонів автомобілів по всьому світу.

Вінтеркорн пішов не повіністю

Проте, незважаючи на відставку з поста голови правління Volkswagen AG, Вінтеркорн залишиться ключовою фігурою в компанії VW Group, пише у пʼятницю видання Bild.

Вінтеркорн залишається головою компанії Porsche Automobil Holding SE, яка є материнською компанією щодо Volkswagen AG та контролює близько 51 відсотка акцій VW. Крім того, він також залишається головою наглядової ради Audi AG. «Цього, мабуть, досі не помітили у керівництві концерну»,— цитує слова інсайдера у VW газета Bild.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!