Уряд ФРН передасть землям у 2016 році 4,1 мільярда євро для потреб біженців

Федеральний уряд Німеччини виділить наступного року землям близько 4,1 мільярда євро на фінансування потреб біженців. Це передбачає попередня угода між мінфіном ФРН та премʼєр-міністрами земель Німеччини.

Федеральні землі одержать 2016 року близько 4,1 мільярда євро грошової допомоги з боку федерального уряду для вирішення проблем біженців. Про це повідомило інформаційне агентство Reuters з посиланням на власні джерела. За даними агенції, відповідної домовленості у четвер, 24 вересня, досягли міністр фінансів ФРН Вольґанґ Шойбле та премʼєр-міністри 16 німецьких земель. Джерела агенції dpa підтверджують, що обсяг допомоги землям на утримання біженців наступного року складе близько чотирьох мільярдів євро. Це означатиме подвоєння раніше обіцяної суми.

Кошти надаватимуться, виходячи з розрахунку 670 євро на одного прохача притулку в місяць. На поточний рік передбачена додаткова допомога з боку федерального уряду землям обсягом один мільярд євро, що надійдуть на додачу до вже узгоджених виплат.

Саміт щодо біженців у Берліні

Такі попередні домовленості були досягнуті перед початком саміту щодо міграційної кризи. Він відбувається 24 вересня у столиці Німеччини. В ньому беруть участь федеральний уряд у повному складі на чолі з канцлеркою Анґелою Меркель, а також премʼєр-міністри всіх 16 федеральних земель країни.

Однією з головних тем порядку денного і є питання фінансової підтримки з боку уряду ФРН федеральним землям як на поточний, так і на майбутній рік.

Нагадаємо, Анґела Меркель привітала домовленості, які були досягнуті на саміті ЄС щодо міграційної кризи в Брюсселі, але водночас закликала до подальших конкретних кроків. За її словами, загальноєвропейський перерозподіл мігрантів може запрацювати в довгостроковій перспективі тільки у тому разі, якщо буде впроваджено контроль на зовнішніх кордонах ЄС, а саме в Італії, Греції, і, можливо, в Болгарії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!