"Новий" грецький уряд Алексіса Ципраса приведено до присяги

В Афінах в середу, 23 вересня, розпочав роботу новий уряд Греції. Кабінет премʼєр-міністра Алексіса Ципраса склав присягу вранці. Про остаточний склад уряду, який було сформовано в дуже короткий термін, стало відомо вночі, повідомляє інформагентство AFP.

Панос Камменос домовляється з Алексісом Ципрасом про відновлення коаліціїПремʼєр-міністр Греції Алексіс Ципрас сформував новий уряд, проте ключові міністри залишились на своїх посадах.

Ципрас вирішив докорінно не змінювати склад нового кабінету, ключові міністри зберегли свої посади. На своїх місцях, зокрема, залишилися міністр оборони Панос Камменос, міністр фінансів Евклід Цакалотос, міністр закордонних справ Нікос Котціас та навіть міністр економіки Греції Георгос Статакіс.

Нагадаємо, партія Ципраса «Сиріза», яка виявилась беззаперечним переможцем позачергових парламентських виборів у Греції, знову сформувала коаліцію з правою силою — «Незалежними греками». Як повідомляє агентство dpa, ще ввечері дня виборів Ципрас домовився з головою «Незалежних греків» Паносом Камменосом про відновлення коаліції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!