ВООЗ: Алкоголь, тютюн та зайва вага загрожують тривалості життя європейців

Наступні покоління європейців можуть жити менше за попередні, якщо проблемам здорового способу життя не приділятимуть достатньої уваги. Проблема ожиріння стає дедалі гострішою.

Споживання алкоголю, паління й ожиріння загрожують жителям Європи. Такого висновку дійшла Всесвітня організація охорони здоровʼя (ВООЗ) у своєму дослідженні про стан здоровʼя європейців, оприлюдненому 23 вересня в Лондоні.

Згідно з даними ВООЗ, Європі може загрожувати зниження середньої тривалості життя. «Якщо рівень куріння і вживання алкоголю та ожиріння не знижуватиметься, ми можемо поставити під удар досягнуті успіхи в збільшенні середньої тривалості життя — це означає, що наступне покоління може мати коротше життя, ніж у нас»,— заявила представниця ВООЗ Клаудія Штайн.

Хоча рівень вживання тютюну та алкоголю зменшився в багатьох частинах Європи, він все ще залишається вищим, ніж у інших регіонах світу. Таким чином, європейці пʼють в середньому одинадцять літрів чистого алкоголю на рік, 30 відсотків з них палять. Крім того, ожиріння, згідно з доповіддю, є проблемою, яка зростає: 59 відсотків європейців мають надлишкову вагу або страждають ожирінням.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!