На КПП "Чаплинка" стоїть рівно сто фур, які прямували до Криму – нардеп

На КПП «Чаплинка» розвернулося близько 15% фур, яких учасники акції з блокади Криму не пропустили на півострів, на КПП «Каланчак» – розвернулося близько 35% вантажівок. Про це в ефірі «5 Каналу» повідомив народний депутат від"Батьківщини" Ігор Луценко, який знаходиться на лінії розмежування між Кримом та материковою Україною.

Він зазначив, що сьогоднішній день на лінії розмежування був спокійніший за вчорашній.

«Зараз основна проблема — це надати допомогу водіям, які потрапили в адміністративну пастку на лінії розмежування з Кримом. Вони оформили документи для того, щоб перетнути цю лінію, але зараз їм потрібно назад повертатися. Це документи митного характеру»,— розповів він.

І.Луценко зауважив, що активісти намагаються їм допомогти.

Нардеп додав, що оформити документи водіям вантажівок складніше, ніж ідеологічно переконати їх розвернутися.

"Близько 35% фур вже розвернулися на КПП «Каланчак», і близько 15% розвернулися на КПП «Чаплинка». На КПП «Чаплинка» зараз стоїть рівно сто фур,— повідомив нардеп.

Як передавав УНН, 20 вересня із 12:00 розпочалася мирна громадянська акція кримських татар та активістів з торговельної блокади окупованого Криму.

На пропускних пунктах до АР Крим “Чонгар”, “Каланчак” та “Чаплинка” несуть службу 170 працівників міліції. За останню добу жодна з вантажівок не заїхала на пропускні пункти на кордоні з півостровом.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!