ЗМІ: McKinsey допоможе Німеччині вирішити міграційну кризу

За даними видання Rheinische Post, кілька експертів реномованої консалтингової компанії McKinsey на безоплатних засадах консультуватимуть федеральний уряд Німеччини для подолання міграційної кризи.

Федеральний уряд Німеччини залучить експертів відомої консалтингової фірми McKinsey для пошуку виходу з міграційної кризи. Про це у понеділок, 21 вересня, повідомило німецьке видання Rheinische Post з посиланням на власні джерела в урядових колах. Видання повідомляє, що відповідну угоду уклали голова Федеральної служби з питань міграції та біженців Франк-Юрґен Вайзе та представники McKinsey.

За даними газети, консалтингова допомога з боку фірми McKinsey має прискорити обробку клопотань на отримання притулку. Крім того, дорадча підтримка придасться у створенні загальнонімецьких структур для реєстрації та забезпечення людей усім необхідним.

Зазначається, що на допомогу урядовцям прийде група радників чисельністю до десяти осіб, які терміном до шести тижнів на безоплатних засадах консультуватимуть федеральний уряд та главу відповідального відомства Вайзе. Незабаром має зʼясуватися, чи набуде така співпраця тривалого характеру. Експерти фірми вже допомагали уряду Швеції, повідомляє видання.

DW.COM

Керрі: США приймуть у 2017 році щонайменше 100 тисяч біженців

Німецьке містечко Вертгайм не зможе прийняти нових біженців через підпал

У федеральній землі Баден-Вюрттемберг невідомі підпалили будівлю, що мала стати центром з прийому біженців. Хоч пожежникам вдалося загасити полумʼя, будівля стала непридатною для розміщення людей. (20.09.2015)

Берлін та Відень за збільшення допомоги ООН біженцям

Німеччина та Австрія висловились за збільшення на 5 мільярдів євро суми допомоги у межах програм ООН для біженців з Сирії, які живуть в таборах біженців в сусідніх країнах. Це стосується насамперед Лівану та Йорданії. (20.09.2015)

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!