Розпочалася громадянська акція з блокади півострова Крим - З.Шкіряк

Розпочалася мирна безстрокова громадянська акція кримських татар з торговельної блокади окупованого РФ українського півострову Крим. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook написав радник глави МВС Зорян Шкіряк.

«Розпочалася мирна безстрокова громадянська акція, наших братів кримських татар, з торговельної блокади окупованого російським агресором українського півострову Крим. На пропускних пунктах Чонгар, Чаплинка, Каланчак розпочалася блокада вантажівок, що прямують до окупантів»,— написав він.

Зазначається, що спецпідрозділ УМВС в Херсонській області та батальйон особливого призначення «Херсон» забезпечують охорону громадського порядку під час проведення акції, з метою недопущення будь-яких провокацій.

«Працівниками міліції особисто керує заступник начальника УМВС в Херсонській області підполковник міліції Ілля Ківа. Всі дії цілковито узгоджуються спільно з організаторами акції, членами координаційного штабу, представниками МВС, СБУ та прикордонної служби. Все під контролем»,— йдеться у повідомленні.

Також, З.Шкіряк додав, що підтримує громадянську позицію кримських татар.

«Особисто я, цілковито солідарний і підтримую громадянську позицію кримських татар та всіх патріотів. Слава Україні!»,— написав він.

Як раніше повідомлялось, за словами голови Меджлісу кримськотатарського народу Рафата Чубарова, блокування адміністративного кордону з окупованим Кримом, ініційоване кримськими татарами, проходитиме у три етапи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!