У Греції розпочалися парламентські вибори

Виборчі дільниці відкрилися о 6.00 і працюватимуть до 18.00 години за місцевим часом. Згідно з даними останніх опитувань, партія Ципраса «Сиріза» зберігає лідерство на перегонах.

Греки обирають у неділю, 20 вересня, новий парламент. На виборчих дільницях, що відкрилися о 6.00 за місцевим часом, мають проголосувати майже 10 мільйонів людей, повідомляє інформаційна агенція dpa. Згідно з повідомленням агентства, вибори мають вирішальне значення для впровадження майбутньої програми реформ, яка передбачає, у тому числі, скорочення бюджетних видатків переобтяженої боргами країни.

Згідно з оприлюдненими напередодні результатами опитувань, слід очікувати запеклої боротьби між лівою партією Алексіса Ципраса «Сиріза» та консерваторами «Нової демократії» на чолі з їхнім головою Евангелосом Меймаракісом. За наявними даними, партія Ципраса незначно випереджає суперника в опитуваннях. Попри боротьбу на виборах представники обох партій схвалили у серпні в парламенті узгоджену з кредиторами програму допомоги обсягом 86 мільярдів євро.

Виборчі дільниці зачиняться о 18.00. Одразу після цього слід чекати на оприлюднення попередніх даних екзит-полів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!