У Середземному морі за добу врятували близько 4700 мігрантів

Близько 4700 мігрантів були врятовані у Середземному морі в суботу, 19 вересня, у ході 20 окремих операцій, повідомляє агенція dpa з посиланням на італійську берегову охорону. Як зазначається у повідомленні, 4343 мігранти були врятовані поблизу берегів Лівії, а ще 335 біженців врятували в територіальних водах Греції і на норвезькому судні доправили до Італії.

Німецький фрегат Шлезвіг-Гольштейн, який бере участь у рятувальних операціяхУпродовж 19 вересня у Середземному морі рятувальники підняли на борт близько 4700 мігрантів. В одній з операцій врятовано понад тисячу людей, які перебували на двох човнах.

Під час однієї з рятувальних операцій поблизу узбережжя Лівії італійська берегова охорона підняла на борт 379 мігрантів, а також виявила тіло загиблої жінки. У ході найбільшої окремої операції вдалося врятувати 1137 людей, які перебували на двох човнах.

Як зазначається у повідомленнях dpa, у рятувальних операціях брали участь судна благодійної організації «Лікарі без кордонів», мальтійської приватної організації Migrant Offshore Aid Station, комерційні вантажні судна, а також кораблі італійського, німецького, англійського та хорватського флотів. Зокрема, німецький фрегат «Шлезвіг-Гольштейн» врятував майже 400 мігрантів, які перебували на дерев’яному човні. Більшість врятованих у цьому випадку — вихідці з Судану та Еритреї.

З 1 січня поточного року при спробі дістатися берегів Італії з Лівії через Середземне море загинув 2621 мігрант, зазначається у повідомленні dpa. Згідно з даними Міжнародної організації з міграції 2015 року морським шляхом до Європи потрапили більше 470 тисяч. Принаймні 182 тисячі з них є вихідцями з Сирії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!