Опитування: Партія Ципраса зберігає лідерство перед виборами в Греції

За даними останніх соціологічних досліджень, оприлюдненими грецькими ЗМІ в суботу, 19 вересня, незадовго до початку голосування на позачергових парламентських виборах у Греції з невеликим відривом лідирує партія Алексіса Ципраса «Сиріза», повідомляє інформагентство AFP.

За даними останніх опитувань, незадовго до початку голосування у Греції лідерство утримує партія Алексіса Ципраса «Сиріза». Однак відрив від «Нової демократії» — незначний.

Як зазначається у повідомленні, за кілька годин до опівночі, коли починає діяти заборона на публікацію даних соцдосліджень, чотири опитування дають невелику перевагу партії Алексіса Ципраса над консерваторами на чолі з Евангелосом Меймаракісом. Відрив «Сирізи» від «Нової демократії» становить від 0,7 до 3 відсотків.

Виборчі дільниці в Греції працюватимуть з сьомої години ранку за місцевим часом і закриються о 19 годині. Попередні результати очікують після 21 години.

У п’ятницю, 18 вересня, на останньому передвиборчому мітингу Алексіс Ципрас з огляду на кризу біженців та економічні проблеми в ЄС заявив, що перемога «Сирізи» 20 вересня означатиме «ключовий меседж Європі». «Ми хочемо Європи заходів економії чи Європи солідарності та демократії?» — цитує Ципраса агентство AFP.

Як зазначали раніше місцеві ЗМІ, лідер «Сирізи», який 20 серпня оголосив про свою відставку, новими виборами переслідує дві мети: побороти спротив лівого крила своєї політичної сили, а також здобути новий мандат на формування уряду до запровадження жорстких заходів економії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!