Телеканал «1+1» вимагає припинити трансляцію «Шустер LIVE» на «112 Україна»

Телеканал «1+1» направив ведучому Савіку Шустеру лист з вимогою припинити трансляцію ток-шоу «Шустер LIVE» на телеканалі «112 Україна», мотивуючи це порушенням ліцензійного договору.

Як повідомляє телеканал «112 Україна», лист за підписом генерального директора «1+1» Ткаченка був продемонстрований в ефірі програми «Шустер Live».

Зокрема, в ньому наголошується, що, за умовами ліцензійного договору, каналові «1+1» належать виключні права на використання програми «Шустер LIVE».

«Вимагаємо негайного припинення трансляції програми» Шустер LIVE «на телеканалі» 112 ",— йдеться в тексті листа.

Ведучий Савік Шустер, зі свого боку, вважає, що знявши його передачу з ефіру, «1+1» сам порушив договір: «У нас не було в ліцензійному договорі того, що нас можна знімати з ефіру і, як непотріб який-небудь, сміття, викидати наліво і направо».

Раніше стало відомо про те, що телеканал «1+1» скасував ток-шоу «Шустер LIVE», в якому мав брати участь керівник Радикальної партії Олег Ляшко.

На каналі пояснили відмову небажанням збуджувати і без того нестабільну обстановку в країні. «Канал вважає, що в ситуації, яка виникла в країні в останні кілька днів, суспільство вже вкрай напружене і політизоване, і канал не готовий збуджувати його ще більше»,— йдеться в коментарі прес-служби.

Транслювати ток-шоу в пʼятницю ввечері погодився телеканал «112».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!