Мосійчук перебуває в ізоляторі СБУ. У Радикальній партії заявляють про обшуки

Слідчі вручили підозру народному депутату від Радикальної партії Ігорю Мосійчуку. Про це ввечері 17 вересня в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив член фракції РП Андрій Лозовий.

«Допит Ігоря Мосійчука так і не відбувся… Його тримали в Генеральній прокуратурі на Різницькій, вручили підозру. Зараз він перебуває на Аскольдовій могилі, в слідчому ізоляторі СБУ, очевидно, що буде там щонайменше до ранку»,— сказав Лозовий.

Колишня дружина Мосийчука Ганна обвинувачує СБУ в намірі незаконно обшукати її квартиру. Про це вона сказала у ефірі телеканала «112 Україна». З її слів, шукають речі якогось Андрія Дзюбенко.

«Мені подзвонили зі СБУ й сказали приїхати й відкрити квартиру, інакше вони самі виламають двері. У квартирі ніхто не живе, а раніше жила я й моя мати. Я їм сказала — не пущу вас у квартиру. Вони хочуть щось підкинути»,— сказала вона.

Як повідомив лідер РП Олег Ляшко, СБУ також проводить обшуки в комітеті Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, у якому працював Мосійчук. Також проводяться обшуки в полтавській організації РП, партійному офісі. Йому невідомо, що оперативники шукають.

Сам Мосійчук раніше повідомляв, що у його квартирі у Василькові виламують двері.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!