У Бундесвері створять "кібервійська"

Бундесвер планує створити окремий підрозділ, який захищатиме Німеччину від хакерських атак.

У Бундесвері за аналогом сухопутних, військово-морських та військово-повітряних сил планують створити окремий підрозділ для захисту кіберпростору. Про такі плани у четвер, 17 вересня, у Берліні заявила міністерка оборони країни Урсула фон дер Ляєн, повідомляє інформагентство AFP.

За словами міністерки, на тлі хакерських атак на німецькі інтернет-мережі «необхідно створити підрозділ для кіберпростору». «Від Бундесверу очікують, що він буде сучасним та відповідатиме вимогам часу»,— зазначила фон дер Ляєн. З часу останніх хакерських атак на мережу Бундестагу стало зрозуміло, наскільки зросла важливість захисту кіберпростору, наголосила міністерка. Йдеться про низку хакерських атак на мережу Бундестагу, здійснених у середині травня. Німецькі експерти з безпеки дійшли висновку, що після них програмне забезпечення парламенту необхідно замінити.

Зараз у Бундесвері є 15 тисяч співробітників, до функціональних обовʼязків яких належить зокрема і захист від кібератак. Однак у цій сфері бракує єдності і системності ліній поведінки та каналів комунікації. Нова організаційна структура повинна бути представлена на початку 2016 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!