Меркель закликала автовиробників "давати шанс" біженцям

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель на відкритті Франкфуртського автосалону (IAA — 2015) у четвер, 17 вересня, звернулася до автовиробників країни із закликом надавати можливості для працевлаштування біженцям. За словами Меркель, «здоровий стан» німецької економіки дозволяє країні впоратися з «новими викликами», наводить слова канцлерки агентство AFP.

На відкритті автосалону у Франкфурті Анґела Меркель закликала підприємців допомагати в інтеграції біженців у німецьке суспільство.

Канцлерка у своєму виступі декілька разів наголосила на важливості інтеграції в життя німецького суспільства безпрецедентної кількості біженців, яка до кінця року може сягнути мільйона осіб, йдеться у повідомленні агентства dpa. Водночас вона зазначила, що країна надаватиме притулок тільки тим, хто потребує захисту, а тим, хто прибуває до ФРН з економічних міркувань потрібно чітко сказати, що вони повинні залишити Німеччину.

Президент Німецької асоціації автовиробників (VDA) Маттіас Віссманн у своєму виступі заявив, що «кваліфікованим претендентам завжди дуже раді». Він також засудив нещодавнє різке зростання випадків праворадикального екстремізму, ксенофобію у соцмережах та на вулиці, зазначається у повідомленні інформагенції Reuters.

Хоча автосалон фактично розпочався двома днями раніше, його офіційне відкриття відбулося саме 17 вересня. Для широкого загалу автосалон відкриє свої двері у суботу, 19 вересня.

На автосалоні у Франкфурті очікується презентаціє 210 нових моделей — на третину більше, ніж на попередньому автосалоні у 2013 році. 30 з них — німецькі, ще 26 — від інших європейських виробників. В IAA цього року візьмуть участь 1103 експоненти з 39 країн. Загальна площа ярмарку сягає 233 тисяч квадратних метрів. На такій площі можна було б одночасно проводити 33 футбольні матчі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!