Бойовики заявили, що віддадуть кордон, якщо Україна стане федерацією

Ватажки окупованих територій Донецької області вважають, що питання передачі контролю над україно-російським кордоном має бути виконане в найостаннішу чергу. Про це заявив представник донецьких бойовиків на Мінських переговорах Денис Пушилін, передає підконтрольне Луганським сеператистам видання ЛуганскИнформЦентр.

«Перш ніж нам доведеться передавати кордон, ми повинні побачити зовсім іншу Україну»,— підкреслив він.

«При виконанні Мінських угод ми побачимо Україну з новим урядом, федеративну, що враховує інтереси всіх громадян. Коли практично буде виконана конституційна реформа, узгоджена з Донецьком і Луганськом. Це — узгоджений з нами закон про вибори, особливий статус і ще ряд моментів, які Україна поки не виконала. І не виконає в найближчому осяжному майбутньому „,— заявив Пушилін.

“А питання про кордон — це найостанніший пункт, до обговорення якого ми повинні приступити, якщо все буде виконано. Боятися абсолютно немає чого і не можна вважати цей пункт нашою слабкої точкою»,— підкреслив він.

Нагадаємо, Росія і представники бойовиків відмовляються створювати підгрупу по кордону в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Крім того, Україна наполягає, що вибори на окупованих територіях можуть бути проведені тільки після того, як звідти вийдуть російські війська, а кордон знову повернеться під український контроль.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!