Яценюк знає, як нейтралізувати піар політиків на тарифах

Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк звернувся до керівництва Верховної Ради та членів коаліції із закликом провести у п’ятницю публічні слухання щодо тарифоутворення, щоб політики не могли й надалі піаритися на цьому питанні.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів в середу, 16 вересня, повідомляє Урядовий портал.

Глава уряду наголосив, що готовий розʼяснити, «за скільки газ купується, за скільки продається, і як брешуть українські політики і на встановлених в Україні справедливих тарифах хочуть отримати додатково 2 чи 3% свого дешевого політичного рейтингу».

«Вважаю, що ми повинні не просто провести дискусію, а провести жорстку дискусію з конкретними фактами, документами і доказами»,— наголосив він, закликавши до участі у ній Національну комісію з регулювання енергетики і комунальних послуг, яка встановлює тарифи.

Він також вказав на те, що ця дискусія має стосуватися і того, «як підписувалися газові договори зараз і раніше, які були економічні збитки, і як нам складно виходити з цієї ситуації».

«Звертаюсь до керівництва парламенту, до членів коаліції — прийшов час розставити всі крапки над «і». Ми готові їх розставити»,— підкреслив Яценюк.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!