Меркель: Уряд ФРН допоможе федеральним землям з біженцями

Уряд ФРН надасть різнобічну допомогу владі федеральних земель у питаннях первинного приймання та розподілу біженців. Про це пізно ввечері у вівторок, 15 вересня, заявила канцлерка Німеччини Анґела Меркель після зустрічі з 16-ма главами урядів федеральних земель. "Федеральний уряд у майбутньому має намір разом з керівництвом земель управляти процесом розподілу біженців з використанням «Кьонігштайнського ключа»,— цитує канцлерку агенція dpa.

Влада Німеччини візьме на себе утримання до 40 тисяч місць у пунктах первинного приймання біженців. Також найближчим часом мають бути створені центри розподілу мігрантів.

Крім того, влада країни візьме на себе утримання до 40 тисяч місць у пунктах первинного прийому біженців. Також найближчим часом мають бути створені центри з розподілу мігрантів. «Такі хаби є необхідними»,— зазначила Меркель після зустрічі в Берліні, яка тривала понад чотири години.

«Кьонігштайнський ключ» — це метод розподілення біженців по Німеччині, за яким їхня кількість визначається з врахуванням податкових надходжень та числа населення тієї чи іншої федеральної землі. Різноманітні першочергові питання, що виникають через притік мігрантів, мають бути зʼясовані до наступної зустрічі членів уряду з керівництвом земель. Вона запланована на 24 вересня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!