Росіяни пропонують обмін Сенцова і Кольченка на двох ГРУшників — Рубан

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка, засуджених у Росії, пропонують обміняти на російських спецпризначенців ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва, затриманих в Україні.

Про це заявив у ефірі Громадське.Схід керівник Центру звільнення полонених Офіцерського корпусу Володимир Рубан.

«Я не назву джерело, не назву сторону, з якою ми спілкувались. Саме через їх прохання. Це представники Росії, а не Донецька. Зустріч була в Мінську. Розмова була досить серйозна»,— сказав він.

За словами Рубана, пропозиція надійшла минулого тижня. Він зауважив, що зараз рішення має прийняти українська сторона.

«Проте я бачу, що українська сторона вирішила затягнути з відповіддю на цю пропозицію»,— додав він.

Нагадаємо, 25 серпня Північно-Кавказький військовий окружний суд Російської Федерації у Ростові-на-Дону виніс вирок по справах українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка. Сенцова звинувачують у створенні та керуванні терористичним угрупуванням, а Кольченка в участі у ньому. Суддя призначив Сенцову 20 років колонії суворого режиму, 10 — для Кольченка.

16 травня під час бою під Щастям Луганської області в полон було взято двох військовослужбовців 3-ї окремої бригади спецпризначення ГРУ Генштабу ЗС РФ — капітана Євгенія Єрофєєва і сержанта Олександра Александрова. Як заявляло СБУ, полонені російські спецпризначенці не підлягають обміну і не будуть повернуті Росії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!