Уряд може повернути на посаду Лікарчука — Квіт

Справа за відновленням на посаді керівника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука може бути піднята на засіданні уряду вже в наступну середу.

Про це сказав міністр освіти Сергій Квіт на прес-конференції в рамках Міжнародного книжкового форуму у Львові, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ситуація не проста, бо слідство, яке веде МВС за дорученням ГПУ, начебто показує, що були якісь втручання, 10 чи 20 втручань в акаунти і були виправлені якісь оцінки. Я повної інформації не маю, бо офіційно нам слідство може сказати тільки після того, як воно закінчиться. однак я маю великі сумніви щодо того, що Ігор Леонідович (Лікарчук) — порядна та професійна людина — мав до цього відношення. Ніколи в це не повірю»,— зазначив Квіт.

За його словами, якщо якісь втручання в сервер і були, вони ніяк не вплинули на вступну кампанію.

Як сказав міністр, хоч в сфері незалежного оцінювання якості знань фахівці отримують мізерні зарплати, система не була корумпована та була успішною, а тепер поставлено під сумнів те, заради чого ці люди працюють. І є загроза, що вони будуть звільнятися.

Квіт наголосив, що на наступний рік уряд у понад два рази збільшив бюджет УЦОЯО. Тепер у Центру є кошти і на зарплатню, і на нову техніку, і на нові сервери.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!